Ciesielstwo Roboty Ogólnobudowlane Kukulak Władysław

34-514 Dzianisz, Dzianisz 303b

693 361... 519więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

 • Street View
 • Mapa

Oferta

Domy z bala, karczmy, hotele, pensjonaty z bali półokrągłych, płaskich (płazów), okrągłych

Budujemy z domy z bala w technologii z felcem, w taki sposób ,że wewnątrz uzyskujemy gładką ścianę, bez widocznych łączeń. Na zewnątrz szczeliny między balami są tradycyjnie mszone  wełnianką (są to specjalnie strugane wióry drzewne, z których przygotowuje się skrętki ubijane jeden obok drugiego, co daje piękny efekt "sznureczków"). Możemy także zbudować dom bez wspomnianych felców, wtedy szczeliny są mszone "na wylot" lub obustronnie.

Wszelkie prace prowadzimy do uzgodnionego stanu. Może to być stan surowy otwarty lub zamknięty. Najczęściej jednak prowadzimy prace kompleksowo, aż do całkowitego ukończenia budowy, łącznie z wykończeniem wnętrz : ścian wewnętrznych, podłóg, schodów, balustrad, antresoli itp.

Wykończenia ciesielskie w drewnie, więźby i pokrycia dachowe

Budowa domów z drewna to tylko część naszej oferty. Prowadzimy również ciesielskie prace wykończeniowe w obiektach murowanych : domach mieszkalnych, pensjonatach, hotelach, karczmach, obiektach sportowych.

Zasięg tych prac to:


 • więźby i pokrycia dachowe,
 • drewniane konstrukcje stropów, antresoli itp,
 • stylowe wykończenia obiektów murowanych w drewnie : boazerie, imitacje ścian z bali, imitacje konstrukcji drewnianych we wnętrzach murowanych( słupy, tragarze, sosręby). Wykończenie betonowych schodów w drewnie, schody i balustrady drewniane, podłogi itp.


Materiał na budowę

Wszelkie prace mogą być wykonane z naszych materiałów, jak również z materiału Inwestora.

Czas trwania budowy

Budowa domów z drewna trwa krótko. Średnio budujemy 3-4 tygodnie do momentu ukończenia więźby dachowej i konstrukcji stropu poddasza. Stan surowy zamknięty trwa około 2-3 miesięcy. Nieco więcej czasu potrzeba na  docieplenie dachu, izolacje akustyczne, schody, stolarkę okienną, podłogi i inne ciesielskie prace wykończeniowe. Jednak jest możliwe zamieszkanie w takim domu już kilka miesięcy po wejściu naszej ekipy na budowę.

Rozliczenia

Wszystkie koszty uzgadniane są indywidualnie,  na podstawie analizy projektu, miejsca realizacji, ilości potrzebnego drewna i jego rodzaju (bale półokrągle, płazy gr. 18cm, 22 cm ) sposobu wykończenia poddaszy, rodzaju materiału na pokrycia dachowe, powierzchni i rozpiętości dachu itp. Technologia bali z felcem bardzo poprawia szczelność i znacząco obniża straty cieplne, jednak zużycie drewna na budowę ścian wzrasta 10-15 %.

Służymy radą w dziedzinie adaptacji i modernizacji projektów

Dom, to miejsce, w którym chcemy się czuć bezpiecznie i spokojnie. Ogromny wpływ na samopoczucie ma układ pomieszczeń, ich funkcjonalność i estetyka. Na etapie budowy możemy pomóc Inwestorowi poczuć się naprawdę "w swoim domu",  poprzez korekty projektu, które nadadzą mu indywidualny charakter i które można następnie uzgodnić z architektem.


Zachęcamy także do odwiedzenia naszej strony: www.ciesielstwokukulak.pl


Serdecznie zapraszamy! czyli Piykniy Wos pytomy!

Kontakt

34-514 Dzianisz,
Dzianisz 303b

693 361... 519więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok

www: ciesielstwokukulak.pl


Godziny otwarcia: otwarte dzisiaj od 8:00

 • Pn
 • Wt
 • Śr
 • Czw
 • Pt
 • So
 • Nd